Rekordní účast v Grymově - 170 závodníků

Běžeckých závodů v Grymově se zúčastnilo rekordních 170 běžců. V hlavním závodě - Grymovské desítce - startovalo 116 běžců. V kategorii - příchozí - startovali čtyři závodníci a v Malé ceně mladých vytrvalců bylo na startu 50 běžců.

Grymovskou desítku vyhrál Tomáš Bláha (AK Asicz Kroměříž) před Davidem Pelíškem (AK Olomouc) a Petrem Kučerou (SK Salix Grymov). V kategorii žen zvítězila v absolutním pořadí Jarmila Palíšková (SK Salix Grymov) před Miroslavou Hanákovou (Sokol Bučovice) a Marii Hynštovou (AHA Vyškov). Umístění dalších našich závodníků - Hana Slováčková zvítězila ve své kategorii, Petr Vymazal doběhl v kategorii pátý, Vladimír Kučera skončil 29, Jan Vodička skončil v kategorii pátý. Výsledky v příloze.vysledky G10 2012.xls (113 kB)