Aktuality

V 1. ročníku Vánočního turnaje ve stolním tenisu zvítězil Petr Kučera

V grymovské obecní stodole se v neděli 20. prosince uskutečnil 1. ročník Vánočního turnaje ve stolním tenisu. V nejlepší formě byl Petr Kučera, který v dramatickém finále porazil Jiřího Zavadila 3:2. Třetí skončil Ladislav Ptáček po vítězství 3:0 nad Ladislavem Vitoslavským, který tak obsadil...

Ohlasy na Grymovskou pětku

Těší nás příznivé ohlasy na poslední závody letošní sezóny. Doufáme, že se se všemi příznivci běžeckých závodů v Grymově potkáme zase v lednu. Přečtěte si: článek od Zdenka Smutného Na fotky se podívejte tady

Propozice 4. Grymovské pětky a 1. Přeboru Moravské brány

V sobotu 24. 10. 2015 vás zveme na pohodový podzimní závod, kterým zároveň končíme letošní běžeckou sezónu v Grymově. Uskuteční se 4. ročník Grymovské pětky a premiérový ročník Přeboru Moravské brány, který je určený běžcům z obcí na území stejnojmenné MAS (místní akční skupiny). Podrobnosti najete...