Aktuality

Petr Vymazal - absolutní vítěz v Jarním kiosku

V neděli se běžel ve Štenberku Jarní kiosk, krosový závod na 7 km pro muže a 3,5 km pro ženy. Absolutním vítězem se stal náš Petr Vymazal. Jarmila Palíšková vyhrála svou kategorii. Petr Kučera skončil šestý ve své kategorii.Foto.

Jarmila Palíšková na Pardubickém půlmaratonu

V soboru 16.dubna se běžel Pardubický vinařský půlmaraton. Mezi více než tisíci startujícími si velmi dobře vedla i naše Jarmila Palíšková. Ve své kategorii doběhla druhá. Dosáhla času 1.34,50.

40. ročník Hranické dvacítky

V sobotu 9 dubna se běžel již 40.ročník Hranické dvacítky. V kategorii mužů zvítězil Tomáš Bláha z AK Kroměříž a v kategorii žen Adéla Esentierová z Baláž EXTREME-TEAM Ostrava. Jak si vedli naši závodníci: Jarmila Palíšková skončila ve své kategorii na druhém místě. Petra Frysová v závodě na 2 500...

Pražský půlmaraton i za naší účasti

V soboru se běžel za účasti více než sedmi tisíc běžců Pražský půlmaraton. Naše barvy zde úspěšně hájila Jarmila Palíšková. Mezi 1789 ženami doběhla na pěkném 41 místě. Ve své kategorii měla 328  soupeřek a skončila 12.

FLORA Olomouc - úspěch Jarmily Palíškové

V pátek 25.března se běžel Běh výstavištěm FLORY Olomouc. Závod je součástí Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje. V závodě  mužů zvítězil Tomáš Bláha z AK Kroměříž, druhý doběhl Ondřej Doležel z AK Šterneberk a třetí David Pelíšek z Moravského Berouna. Na čtvrtém místě doběhl náš závodník...

Vyhodnocení Velké ceny Olomouckého kraje za rok 2010

I když je běžecká sezona v plném proudu, sešli se teprve nedávno v Olomouci nejlepší závodníci v loňském roce na vyhodnocení sezony 2010. V kategorii do 40-ti let Zvítězil náš Petr Vymazal, druhý byl David Pelíšek a třetí opět náš závodník Petr Kučera. Foto zde.