Aktuality

Dvě první a třetí místo v Běhu kolem Moravy

V sobotu 15.října se uskutečnil již 25. ročník Běhu kolem Moravy. V závodě o délce 8,7 km pro muže a 6,9 pro ženy, si velmi dobře vedli i naši závodníci. Ve svých kategoriích skončili první Petr Vymazal, na třetím místě doběhl Petr Kučera. Ve své kategorii zvítězila Jarmila...

Alfrédka

V neděli 9. října se uskutečnil běžecký závod na 14 km Stará Ves - Alfrédka. Zvítězil opět Tomáš Bláha před Davidem Pelíškem. Na třetím místě skončil Petr Vymazal. Závodu se zúčastnilo celkem 46 běžců.

Běh na Praděd

V sobotu 8.10.2011 se uskutečníl Běh na Praděd. Závod o délce 9,6km a převýšením 660m vyhrál Tomáš Bláha. Petr Vymazal skončil v absolutním pořadí na sedmém místě. Ve své kategorii doběhl šestý. Závodu se zúčastnilo 156 běžců.

35. ročník Podzimního Kiosku

V Neděli 2. října se běžel ve Šternerku za pěkného počasí 35 ročník Podzimního Kiosku. V krosovém závodě na  7 km doběhl Petr Vymazal čtvrtý a Petr Kučera pátý.

17. ročník BOBR CUP 2011

V sobotu 2. října se konal v Litovli již 17. ročník BOBR CUPU. Jedná se o extrémní závod družstev jehož disciplíny tvoří - běh kros na 15 km, MTB cross country 25 km a sjezd na divoké vodě v délce 6 km. Závodu se zúčastnil i Petr Kučera.V konkurenci 263 družstev skončil Petr Kučera se svým...

Běh s klokanem - 1. Petr Vymazal a 2. Jarmila Palíšková

V sobotu 24.září se běžel v Olomouci 6. ročník Běhu s klokanem. Na trati dlouhé 9,2 km zvítězil Petr Vymazal. Ve své katogorii skončila Jarmila Palíšková druhá. V průběžném pořadí ligy 100 vede v hlavní kategorii (do 40) Petr Vymazal o půl bodu před Davidem Pelíškem. Na třetím místě je další náš...

Druhé místo Petra Kučery v Běhu Moravským krasem

V sobotu 17.září uspořádala TJ Sloup již 47. ročník Běhu Moravským krasem. V závodě, který měřil 12,2 km doběhl  Petr Kučera druhý v absolutním pořadí i ve své kategorii. Foto v příloze.

Na Kopečku Jarmila Palíšková druhá a Petr Kučera čtvrtý

Ve středu 14. září se běžel na Kopečku krosový závod na 8 km, který byl součástí závodů Ligy 100 a zároveň přeborem Sokolské župy. Jarmila Palíšková doběhla ve své kategorii na druhém místě, druhé místo obsadila také v absolutní klasifikaci. Petr Kučera doběhl ve své kategorii čtvrtý a v...

I.místo Petra Kučery v Běhu okolo Soliska

TJ Gumárny Zubří uspořádala v soboru 10. září 12. ročník běžeckého závodu - Běh okolo Soliska. Na trati o délce 9 km zvítězil Petr Kučera ve své kategorii a v absolutním pořadí doběhl druhý. Foto v příloze.

I. místo Petra Vymazala v Jeseníku

O víkendu se běželo i v Jeseníku. Zvítězil zde Petr Vymazal. Na druhém místě doběhl Jakub Teichman z Olympu Praha a na třetím místě skončil Martin Zapalač z X AIR Ostrava.

Běh Olomouc - Náměšť na Hané

V pátek 9.září se běžel 6.ročník běžeckého závodu Olomouc - Náměšť. Na trati 14,4 km Petr Kučera zvítězil ve své kategorii a celkově doběhl na druhém místě. Závod je součástí Středomoravského běžeckého poháru a Náměšťského poháru.

Anketa

Chystáte se na Grymovské Sahary 13. 8. 2016?

Celkový počet hlasů: 2184